Uzavření předobjednávek - 31. května 2022.

Naše kolekce a parta

Za celou kolekcí Mám to na triku se skrývá parta umělců a fajn lidí, kteří svá autorská trika navrhli. Pro nás a pro vás a pro dobrou věc.

Nejdřív jsme měli trochu obavy, jestli ti, které plánujeme oslovit, do takové spolupráce půjdou, jestli se na projektu budou chtít podílet svým jménem, jestli vůbec zareagují a jak to poběží. A pak všechno vyšlo ještě lépe, než jsme v těch dobrých představách čekali. Od prvního kontaktu až po závěrečné focení jsme byli nadšení, protože spolupráce jela perfektně. A že lidí to bylo vážně hodně, kdo se na Mám to na triku limitce podíleli. 

A tak u nás najdete triko od Jiřího Anderle, Míly Fürstové, Davida Böhma a Jiřího Franty, Josefa Achrera, Patrika Hábla, Tomáše Tichého, Antonie Stanové, Romana Franty, Vráťi Pecky, Báry Sedlákové a Honzy Bicana, Marka Pavaly, Karolíny Wernerové. A od patronek stavby Katky Sokolové a Mahuleny Bočanové s dcerou Mari. 

Velké díky díky díky všem!!!

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení