Uzavření předobjednávek - 30. listopadu 2022.

Katka Sokolová

Benefiční triko Werich

Katka Sokolová je patronkou našeho nového domova pro lidi s autismem, který se právě staví a na který putuje výtěžek z celé této benefiční kolekce. Kromě modelingu se poslední dobou stále více věnuje dobročinnosti a filantropii. Na tuhle cestu ji přivedla vlastní rodinná zkušenost. Její mladší bratr Ráďa má diagnostikovanou těžší formou autismu. Se svým otcem před pár lety založila a vede Nadačního fondu AutTalk, který právě v této oblasti pomáhá. Katka sama říká, že dostala od života spoustu příležitostí, tak se teď snaží usnadnit životní situaci jiným lidem. Také proto se zapojila do našeho projektu, který má ambice přispět ke změně a být inspirací. A také proto navrhla triko se svým oblíbeným citátem. „V tom citátu je podle mě velká pravda v tom, že je život o přístupu a o zdánlivě „nedůležitých“ maličkostech každodenního dne“. Katce fandíme a ona nám, díky!

@katkasokolova

950 Kč
Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Zvolte variantu

STŘIH A VELIKOST

Triko má unisex střih. Pro holky a ženy berte o číslo menší, než máte běžně dámskou velikost. Pro kluky a chlapy sedí přesně.

Tabulka velikostí. 

OBJEDNÁVKY

Trika vyrábíme na základě předobjednávek přímo pro Vás. Nejsme komerční e-shop, který může mít velké zásoby a chrlit zboží hned. Děkujeme, že si na svůj kousek tedy chvilku počkáte a budete se těšit.

Aktuální předobjednávky běží do 30. 11. 2022. (Včetně platby za zboží připsané na náš účet). Poté budou zpracovány. 

Dodací lhůta - zhruba měsíc od uzavření předobjednávek. Snažíme se co nejdříve.

Trika jsou vyráběná na zakázku přímo pro Vás, proto zboží není možné vrátit ani vyměnit za jinou velikost. Věříme, že Vám sednou!

CO NÁKUPEM TRIKA PODPOŘÍTE?

Kolekce Mám to na triku představuje benefiční kolekci s návrhy od party českých umělců a dalších fajn kreativních lidí. Nákupem trika pomůžete postavit nový domov pro lidi s autismem, za kterým stojí organizace Diakonie Praha. Výtěžek z každého kusu putuje na dobročinný projekt. 

www.novydomov.diakonie.cz

Máme to společně na triku, díky!

POTVRZENÍ O DARU

Nákup benefičního trika můžete zahrnout do svého daňového přiznání a o výši daru se vám sníží daňový základ. Pokud si přejete potvrzení o daru vystavit, napište nám na ahoj@mamtonatriku.cz (včetně adresy trvalého bydliště) a my Vám ho rádi pošleme.

MATERIÁL A CARE INSTRUCTIONS

Triko je ze 100% bio bavlny od belgické značky Stanley Stella, která je jedničkou v ekologické, šetrné a etické produkci textilu. Výrobky nesou mezinárodně uznávané certifikáty.

Péče o potištěný textil:

Před prvním nošením je nutné textil vyprat, používat jemné prášky bez agresivních složek, maximální teplota praní do 40 °C, prát naruby, žehlit pouze po rubu, nedávat do sušičky, nepoužívat bělící prostředky, odstraňovače skvrn atd.

Ať se Vám triko skvěle nosí!

Kód Kód: 93/XL 93/XXL 93/M 93/L 93/XXS 93/XS 93/S Zvolte variantu
Kategorie: Druhá parta
Zpět do obchodu