Uzavření předobjednávek - 30. listopadu 2022.

Patrik Hábl

Benefiční triko Modré hory

Patrik Hábl je žádaný český abstraktní malíř. Svá umělecká díla vytváří různými netradičními technikami a experimentálními postupy - vymýváním, nanášením vrstev, otiskováním, roztíráním barvy bez použití štětce, malbou válcem, volným stékáním a vykapáváním, vytrhávanou malbou nebo překlady. Některé obrazy schnou až tři roky. Třeba ve vypuštěném bazénu, který má Patrik v ateliéru. Jednu speciální techniku si autor dokonce improvizačně vymyslel v Japonsku, když mu na letišti zabavili válce pro nanášení barvy. Na veřejnou performance tak vyrazil bez náčiní, ale zato s novým nápadem.

Patrik se zabývá realizacemi v architektuře (třeba v budově Drn na Národní třídě, v Centru současného umění Dox), prezentacemi ve veřejném, sakrálním, či galerijním prostoru. Má sběratele v Evropě, Asii i Americe. Jeho díla se objevila dokonce i v legendárních britských aukčních síních Sotheby’s a Christie’s. Velký úspěch pro tuzemskou výtvarnou scénu.

Patrikovy obrazy často připomínají pobřeží, hory, geologické struktury a vynikají hodně osobitou realizací.

www.patrikhabl.com

@patrikhabl

950 Kč
Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Zvolte variantu

STŘIH A VELIKOST

Triko má unisex střih. Pro holky a ženy berte o číslo menší, než máte běžně dámskou velikost. Pro kluky a chlapy sedí přesně.

Tabulka velikostí. 

OBJEDNÁVKY

Trika vyrábíme na základě předobjednávek přímo pro Vás. Nejsme komerční e-shop, který může mít velké zásoby a chrlit zboží hned. Děkujeme, že si na svůj kousek tedy chvilku počkáte a budete se těšit.

Aktuální předobjednávky běží do 30. 11. 2022. (Včetně platby za zboží připsané na náš účet). Poté budou zpracovány. 

Dodací lhůta - zhruba měsíc od uzavření předobjednávek. Snažíme se co nejdříve.

Trika jsou vyráběná na zakázku přímo pro Vás, proto zboží není možné vrátit ani vyměnit za jinou velikost. Věříme, že Vám sednou!

CO NÁKUPEM TRIKA PODPOŘÍTE?

Kolekce Mám to na triku představuje benefiční kolekci s návrhy od party českých umělců a dalších fajn kreativních lidí. Nákupem trika pomůžete postavit nový domov pro lidi s autismem, za kterým stojí organizace Diakonie Praha. Výtěžek z každého kusu putuje na dobročinný projekt. 

www.novydomov.diakonie.cz

Máme to společně na triku, díky!

POTVRZENÍ O DARU

Nákup benefičního trika můžete zahrnout do svého daňového přiznání a o výši daru se vám sníží daňový základ. Pokud si přejete potvrzení o daru vystavit, napište nám na ahoj@mamtonatriku.cz (včetně adresy trvalého bydliště) a my Vám ho rádi pošleme.

MATERIÁL A CARE INSTRUCTIONS

Triko je ze 100% bio bavlny od belgické značky Stanley Stella, která je jedničkou v ekologické, šetrné a etické produkci textilu. Výrobky nesou mezinárodně uznávané certifikáty.

Péče o potištěný textil:

Před prvním nošením je nutné textil vyprat, používat jemné prášky bez agresivních složek, maximální teplota praní do 40 °C, prát naruby, žehlit pouze po rubu, nedávat do sušičky, nepoužívat bělící prostředky, odstraňovače skvrn atd.

Ať se Vám triko skvěle nosí!

Kód Kód: 56/XL 56/XXL 56/M 56/L 56/XXS 56/XS 56/S Zvolte variantu
Kategorie: Parta umělců
Zpět do obchodu