Uzavření předobjednávek - 30. listopadu 2022.

Tomáš Tichý

Benefiční triko Neutíkej

Tomáš Tichý absolvoval Akademii výtvarných umění v Praze (ateliér restaurování výtvarných děl malířských a polychromované plastiky). Také studijně pobýval na Královské akademii výtvarných umění v Antverpách. Častá je přítomnost jeho obrazů v nejužších výběrech prestižních uměleckých cen (např. Wells Art Contemporary, The Columbia Threadneedle Prize, CBM Prize atd.). Jeho dílo je součástí výstavního projektu After Rembrandt pořádaného Národní galerií v Praze a  Wallraf-Richartz Muzeem v Kolíně nad Rýnem. V zahraničí je zastupován italskou galerií CRAG. „V mých obrazech mi jde vždy o člověka, o stav, v jakém se obecně nachází naše lidství.“

Od 8. dubna do 7. května běží výstava v pražské The Chemistry Gallery.

www.tomastichy.cz

@tomas_tichy_painter

 

950 Kč
Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Zvolte variantu

STŘIH A VELIKOST

Triko má unisex střih. Pro holky a ženy berte o číslo menší, než máte běžně dámskou velikost. Pro kluky a chlapy sedí přesně.

Tabulka velikostí. 

OBJEDNÁVKY

Trika vyrábíme na základě předobjednávek přímo pro Vás. Nejsme komerční e-shop, který může mít velké zásoby a chrlit zboží hned. Děkujeme, že si na svůj kousek tedy chvilku počkáte a budete se těšit.

Aktuální předobjednávky běží do 30. 11. 2022. (Včetně platby za zboží připsané na náš účet). Poté budou zpracovány. 

Dodací lhůta - zhruba měsíc od uzavření předobjednávek. Snažíme se co nejdříve.

Trika jsou vyráběná na zakázku přímo pro Vás, proto zboží není možné vrátit ani vyměnit za jinou velikost. Věříme, že Vám sednou!

CO NÁKUPEM TRIKA PODPOŘÍTE?

Kolekce Mám to na triku představuje benefiční kolekci s návrhy od party českých umělců a dalších fajn kreativních lidí. Nákupem trika pomůžete postavit nový domov pro lidi s autismem, za kterým stojí organizace Diakonie Praha. Výtěžek z každého kusu putuje na dobročinný projekt. 

www.novydomov.diakonie.cz

Máme to společně na triku, díky!

POTVRZENÍ O DARU

Nákup benefičního trika můžete zahrnout do svého daňového přiznání a o výši daru se vám sníží daňový základ. Pokud si přejete potvrzení o daru vystavit, napište nám na ahoj@mamtonatriku.cz (včetně adresy trvalého bydliště) a my Vám ho rádi pošleme.

MATERIÁL A CARE INSTRUCTIONS

Triko je ze 100% bio bavlny od belgické značky Stanley Stella, která je jedničkou v ekologické, šetrné a etické produkci textilu. Výrobky nesou mezinárodně uznávané certifikáty.

Péče o potištěný textil:

Před prvním nošením je nutné textil vyprat, používat jemné prášky bez agresivních složek, maximální teplota praní do 40 °C, prát naruby, žehlit pouze po rubu, nedávat do sušičky, nepoužívat bělící prostředky, odstraňovače skvrn atd.

Ať se Vám triko skvěle nosí!

Kód Kód: 51/XL 51/XXL 51/M 51/L 51/XXS 51/XS 51/S Zvolte variantu
Kategorie: Trika
Zpět do obchodu